Styret i Byen vår Gjøvik

 

Stilling: Navn E-post
Styreleder: Sigmund Hagen sigmund.hagen@gran.kommune.no
Styremedlem: Vibeke Askevold vibeke@cc-gjovik.no
Styremedlem: Anne Slaaen anne@gullhagen.no
Styremedlem: Øyvind Ludvigsen oyvind.ludvigsen@oa.no
Styremedlem: Per Rognerud per.rognerud@gjovik.kommune.no
Styremedlem: Geir Skari geir@skari.no

 


Adminstrasjonen

 

Stilling: Navn E-post
Daglig leder: Svein Håvar Korshavn svein-h@gjovikby.no
Prosjekt- og markedsansvarlig: Line Kildal Strandlie line@gjovikby.no
Arrangements-koordinator: Kjersti Beck Bjørnback  kjersti@gjovikby.no

 

Kontakt:

Byen vår Gjøvik, Postboks 25,
2801 Gjøvik

Besøksadresse: Storgata 10, inngang fra torget.

E-post: post@gjovikby.no